Svaigie dārzeņi

Mūsu kompānija piedāvā Latvijas tirgū dārzeņus no Eiropas un vietējiem ražotājiem. Mēs strādājam tikai ar uzticamiem piegādātājiem piegādājot preces augstāko kvalitāti, kas tiek stingri kontrolēta. Dārzeņi virzās un sakārtoti. Mūsu produkti atbilst visiem standartiem un prasībām ES. Ilgtermiņa līgumi nodrošina nepārtrauktu un stabilu plūsmu dārzeņiem. Mūsu noliktavas ir aprīkotas ar modernām saldēšanas iekārtas, viņiem ir ļoti laba un izdevīga atrašanās vieta. Piegādes tiek veiktas lielu un mazu lielāko par konkurētspējīgām cenām. Vairumtirdzniecības klientiem elastīga atlaižu sistēma.

  • Эко
  • Быстро
  • Dolor

Organiskās dārzeņi

Mūsu uzņēmums piegādā plašu kultūru izmantošanai svaigu un rūpnieciskai pārstrādei. Visi augļi un dārzeņi ir nepieciešamie sertifikāti tiek cenzēta uz saturu toksisko elementu, nitrātiem, pesticīdiem, saskaņā ar noteiktajām medicīniskajām-bioloģiskā prasībām un sanitārie standarti pārtikas produktiem, pārtikas izejvielas ES kvalitāti.

Uzņēmuma vēsture

sortimenta fotogrāfijas

Kontaktinformācija

SIA KERIO

VAT LV43603037941

Rīga, Sņikeres iela 25 k-1
Latvija, LV-1067
+371 26661239, +371 26100819
e-mail: keriosia@inbox.lv

  • Rakstiet mums

    Reload
  • karte

iepakojuma materiāli. Tīkli dārzeņiem

Visērtākais un mūsdienīgs veids iepakošanas, uzglabāšanas un transportēšanas dārzeņiem. Dārzeņi ir tur labi vēdināmā un ir aktuāli. Turklāt dažādas krāsas acu maisiņus uzlabos dārzeņu tirgus kvalitāti.